Nasz zespół

Główny Trener

Mariusz Mróz

Szybkie metamorfozy Sylwetki


Założyciel marki Trener Mariusz Mróz, od ponad 8 lat pomaga zmieniać sylwetki poprzez kompleksowe podejście do diety i treningu. Zrozumiał, że zmiana sylwetka to nie tylko dieta i trening ale też zdrowie, motywacja i zmiana całego życia. Żeby dostarczyć Tobie jeszcze lepszych efektów, zaprosił do współpracy specjalistów - lekarza, dietetyka oraz innych trenerów. Dzięki temu mogą zapewnić Tobie jeszcze lepsze efekty i opiekę.

Lekarz

Dr Marcin Nowak

Zdrowie, Hormony, Kompleksowe terapie wspierające zdrowie i kształtowanie sylwetki


Lekarz medycyny estetycznej, twórcą centrów medycznych, w których, w myśl holistycznej koncepcji opieki, to Pacjent jest na pierwszym miejscu. W swojej pracy zawodowej wyznaję zasadę, iż kompleksowe podejście do Pacjenta to nie tylko poprawa wyglądu z wykorzystaniem możliwości medycyny estetycznej, ale również zadbanie o jego sferę wewnętrzną, tj. o zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne.

Trener

Tomasz Śliwa

Budowanie zdrowych nawyków,


Trener personalny z 5 letnim doświadczeniem, który ma za sobą ponad 6600 treningów personalnych i dziesiątki metamorfoz. Mając tak bogate doświadczenie i kontakt z ludźmi zauważył, że to nasze codzienne nawyki są wyznacznikiem naszej sylwetki, dlatego w swojej pracy wykorzystuje potęgę zdrowych nawyków, który podopieczny wdraża co dwa tygodnie. Pokaż mu, że przez dwa tygodnie potrafisz zmienić jedną małą rzecz w swoim jadłospisie, a on całkowicie zmieni twoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie.

Dietetyk

Adrian Drężek

Budowanie Masy, cukrzyca, hashimoto, niedoczynność tarczycy


Dietetyk i trener personalny specjalizujący się w budowie masy, redukcji masy i dietach w schorzeniach. Sam zbudował ponad 20kg masy przez ostatnie kilka lat. Wie co to praca nad sylwetką i zdrowiem. Pokaże Ci, co zrobić by być pełnym radości i dobrego samopoczucia.

Trener Personalny

Marta Mróz

Fit Kobietka - Prowadzenie kobiet, hormony kobiece, ciąża


Trener personalny, instruktor siłowni, masażystka. Marta ukończyła kursy z zakresu dietetyki, suplementacji. Pasją Marty jest zmienianie sylwetek kobiet, tak by wyglądały tak jak chcą. Marta uważa, że trening i dieta powinny być przyjemnością. Gotowanie i jedzenie dobrą zabawą, a trening częścią Twojego nowego stylu życia. Pomaga kobietom w każdym wieku, przed ciążą, w trakcie oraz po ciąży. Będzie Twoim motywatorem i wsparciem, pomoże osiągnąć wymarzony cel i poczuć się kobietą silną, spełnioną. Motto Marty: Cel--> Motywacja--> Działanie

Trener Personalny

Mateusz Orłowski

Trening funkcjonalny i siłowy


Trener specjalizujący się w treningu siłowym i funkcjonalnym oraz przygotowaniu sportowców. Pomoże Ci przygotować się pod testy wytrzymałościowe i sprawnościowe. Nauczy Cię jak pracować ze swoim ciałem by poczuć siłę i pewność siebie. Mateusz to motywator i wsparcie w drodze do wymarzonego sprawnego ciała.